Bilet Al

Etkinlik Hakkında

Gürkan Özkan tabla
Leo Vertunni sitar
Onur Aymergen gitar
Serdar Pazarcıoğlu keman  

İlk albüm kayıtlarını geçtiğimiz Ocak ayında gerçekleştiren Gürkan Özkan Trio feat. Leo Vertunni grubu, ilk kez Ankaralı müzikseverlerle buluşuyorlar. 

Gürkan Özkan ve Leo Vertunni’nin ortak özelliği sazlarını Hindistan’daki üstatlarından uzun yıllar süren eğitimler sonucunda öğrenmeleridir.  Serdar Pazarcıoğlu ise Avrupa’nın en önemli Çigan ve Romen kemancıları arasında gösterilen, aynı zamanda Türk Müziği ve Hint müziği konularında da yetkin bir keman sanatçısıdır. Her yıl Avrupa’da uzun süreli turne ve atölye çalışmaları düzenlemektedir.  Gitarist Onur Aymergen caz müziği alanında birçok albümde projede prodüktör, besteci ve aranjör olarak yer almakta olup; öte yandan Türk Makam Armonisi isimli çalışmasıyla da Türk Müziğini dünyaya tanıtmak için çalışmalarını sürdürmektedir. 

Konserde bu dörtlü Hindistan, Anadolu, Akdeniz gibi farklı kültürel coğrafyalardan esinledikleri melodi ve ritimleri bir araya getirerek dinleyicilerle birlikte müziğin sınırsız coğrafyasında bir yolculuğa çıkacaklar. 

 

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. (Çocuk etkinlikleri hariç)

• Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası konserlerinde; konser saati başlangıcında kapılar kapanacak ve içeri dinleyici alınmayacaktır. Konsere geç kalan dinleyicilerimiz aralı konserlerde görevli personelin yönlendirmesiyle, konserin ikinci yarısında salona alınacaktır.(Ara olmayan konserlerde geç kalan dinleyiciler konsere alınmayacaktır) Konser başlamadan 10 dakika önce salon içerisinde yerlerinize oturmanızı önemle rica ederiz.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle aralı konserlerde konserin ikinci yarısında salona alınacaktır. Ara olmayan konserlerde salona yeniden giriş mümkün değildir.

Bilgi: CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.