Bilet Al

Etkinlik Hakkında

Şef: Suat Kılıç
Solistler: Zerrin Naycı - Ali İhsan Bilgin 

Geçmişten günümüze süre gelen kadim kültürümüzün en önemli parçalarından birisi olan Türk Müziğimizin seçkin eserlerinin seslendirileceği konserimizin birinci bölümünde, Hafız Dede Zekai Efendi’nin Şehnazbuselik makamında bestelediği birbirinden özel ve kıymetli eserler icra edilecek.

İkinci bölümde ise solistlerimiz Zerrin Naycı ve Ali ihsan Bilgin, dillerden düşmeyen ve herkesin severek okuduğu en güzel Türk Müziği eserleriyle Ankaralı sanatseverlerin huzurlarında olacak.

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. (Çocuk etkinlikleri hariç)

• Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası konserlerinde; konser saati başlangıcında kapılar kapanacak ve içeri dinleyici alınmayacaktır. Konsere geç kalan dinleyicilerimiz aralı konserlerde görevli personelin yönlendirmesiyle, konserin ikinci yarısında salona alınacaktır. (Ara olmayan konserlerde geç kalan dinleyiciler konsere alınmayacaktır) Konser başlamadan 10 dakika önce salon içerisinde yerlerinize oturmanızı önemle rica ederiz.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle aralı konserlerde konserin ikinci yarısında salona alınacaktır. Ara olmayan konserlerde salona yeniden giriş mümkün değildir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.