Etkinlik Hakkında

Suat Kılıç şef

Ankara Devlet Klasik Türk Müziği Korosu
Ankara Devlet Sahne Sanatları Topluluğu Gençlik Akademisi
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi  

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yıldönümünün heyecanı içerisinde, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı haftası münasebetiyle, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi’nin genç sanatçı adayları,  Ankara Devlet Klasik Türk Müziği Korosu’nun değerli sanatçıları ile buluşuyor.

Atamızın gençlere verdiği önemden yola çıkarak, koromuz ile gençlerin ortak bir sanat akşamında, Türk Müziğinin en sevilen ve dillerden düşmeyen şarkılarını beraber okuyacaklar.

Şef Suat Kılıç yönetimindeki koronun bu özel ve coşku dolu konserine tüm sanatsever Ankaralıları davet ediyoruz.
 

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. (Çocuk etkinlikleri hariç)

• Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası konserlerinde; konser saati başlangıcında kapılar kapanacak ve içeri dinleyici alınmayacaktır. Konsere geç kalan dinleyicilerimiz aralı konserlerde görevli personelin yönlendirmesiyle, konserin ikinci yarısında salona alınacaktır.(Ara olmayan konserlerde geç kalan dinleyiciler konsere alınmayacaktır) Konser başlamadan 10 dakika önce salon içerisinde yerlerinize oturmanızı önemle rica ederiz.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle aralı konserlerde konserin ikinci yarısında salona alınacaktır. Ara olmayan konserlerde salona yeniden giriş mümkün değildir.

Bilgi: CSO Ada Ankara'daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.