Bilet Al

Etkinlik Hakkında

Vladimir Fedoseyev şef
Andrei Korobeinikov piyano

1930 yılında kurulan dünyanın en ünlü senfoni orkestralarından biri olarak kabul edilen  eski adı ile “Moskova Radyo Senfoni Orkestrası” yeni adı ile “Moskova Çaykovski Senfoni Orkestrası”  günümüzün en popüler ve en sevilen orkestra şeflerinden  duayen sanatçı  Vladmir Fedoseyev yönetimimde Uluslararası Ankara Müzik Festival’nin kapanış konserini gerçekleştirecekler. Konserde Rusya’nın ünlü piyanistlerinden  klasik müziğin tartışmasız en hünerli ve yetenekli sanatçılarından biri olan Andreï Korobeinikov, yalnızca günümüzün önde gelen piyanistlerinden biri değil, aynı zamanda zamanımızın en araştırmacı ve sıra dışı sanatsal yorumcularından biri olarak görülmektedir.

L. V. Beethoven     “Egmont”  Uvertürü
L. V. Beethoven      Do majör 1. Piyano Konçertosu
                                  Andrei Korobeinikov, piyano 
***                 

P.I. Tchaikovsky      5. Senfoni 

*38. Uluslararası Ankara Müzik Festivali, Sevda-Cenap And Müzik Vakfı tarafından düzenlenmektedir.

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. (Çocuk etkinlikleri hariç)

• Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası konserlerinde; konser saati başlangıcında kapılar kapanacak ve içeri dinleyici alınmayacaktır. Konsere geç kalan dinleyicilerimiz aralı konserlerde görevli personelin yönlendirmesiyle, konserin ikinci yarısında salona alınacaktır.(Ara olmayan konserlerde geç kalan dinleyiciler konsere alınmayacaktır) Konser başlamadan 10 dakika önce salon içerisinde yerlerinize oturmanızı önemle rica ederiz.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle aralı konserlerde konserin ikinci yarısında salona alınacaktır. Ara olmayan konserlerde salona yeniden giriş mümkün değildir.

Bilgi: CSO Ada Ankara'daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.