Bilet Al

Etkinlik Hakkında

Cemil Oğuz şef

Ankara’nın ve Türkiye’nin adından çok bahsettiren Ukulele topluluğu Ukulele Ankara, ‘23 Nisan Özel’ konseriyle minik sanatseverlerle buluşuyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın çocuklar ve her yaştan büyükler ile kutlanacağı konserde geçmişten günümüze çok sevilen çocuk şarkılarının yanı sıra, kutlu güne özel marşlarımız da seslendirilecek. ‘Turnanın Yolculuğu’ hikayesine eşlik edecek şarkılar arasında topluluğun kendi bestelerinin yanı sıra Hula dansının eşlik edeceği Hawaii şarkıları da yer alıyor.

Uyarılar:
4 yaş ve üzeri için uygundur. 
4 yaşından küçük çocuklar etkinliğe alınmayacaktır.
Bilet temininde bulunurken lütfen uyarılarımızı dikkate alınız.
Etkinliğe katılan herkes bilete tabidir. (Veli/Çocuk)

 

Etkinlik Kuralları

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan  dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

•CSO Ada Ankara konser/etkinlik saat, tarih, salon ve programlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.