Bilet Al

Etkinlik Hakkında

Oscar kazanan tüm ünlü filmler her zaman mükemmel müziklerle desteklenmiştir. Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Barry, John Williams ve Henry Mancini gibi büyük film bestecilerinin filmlerin başarısında büyük payı vardır. " Oscar Ödüllü Film Müzikleri " programı bu konuda başarı kazanmış filmlerden oluşuyor.

Program, Hans Zimmer ve Ennio Morricone gibi ustalarla da beraber çalışmış olan Maestro Walter Proost tarafından derlenmiş ve sahneye konduğu tüm sanat merkezlerinde büyük başarı kazanmıştır.

Zorro, Batman, Robin Hood, The Mission, Harry Potter, Yüzüklerin Efendisi, Gladyatör, James Bond ve daha pek çok müziğin tadını çıkarın ve kendinizi film ve film müziğinin harika dünyasına bırakın.

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. (Çocuk etkinlikleri hariç)

• Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası konserlerinde; konser saati başlangıcında kapılar kapanacak ve içeri dinleyici alınmayacaktır. Konsere geç kalan dinleyicilerimiz aralı konserlerde görevli personelin yönlendirmesiyle, konserin ikinci yarısında salona alınacaktır.(Ara olmayan konserlerde geç kalan dinleyiciler konsere alınmayacaktır) Konser başlamadan 10 dakika önce salon içerisinde yerlerinize oturmanızı önemle rica ederiz.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz !

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle aralı konserlerde konserin ikinci yarısında salona alınacaktır. Ara olmayan konserlerde salona yeniden giriş mümkün değildir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.