Etkinlik Hakkında

Burak Onur Erdem şef
Mine Özalp şef
Oğulcan Gökalp yardımcı şef
Özgün Ersoy piyano

Devlet Çoksesli Çocuk Korosu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Devlet Çoksesli Korosu şefi Burak Onur Erdem ve Devlet Çoksesli Çocuk Korosu şefi Mine Özalp yönetiminde minik seyircilerimize dünyadan çocuk şarkıları seslendirecekler. Şef yardımcısı Oğulcan Gökalp ve Devlet Çoksesli Korosu sanatçısı Elifcan Küçük eşliğinde gerçekleşecek olan konserde, piyanoda Özgün Ersoy görev alacak.

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. 6 yaş üzeri bilete tabidir.

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan  dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi: CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.