Bilet Al

Etkinlik Hakkında

Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası, 31 Mart'ta, dünyaca ünlü bir topluluk olan "Aydar Gaynullin ve Arkadaşları" ile canlı, renkli bir programla Sezon Kapanış Konserini gerçekleştirecek. Gaynullin, akordiyonuyla dünyanın dört bir yanında, en prestijli konser salonlarında ses getiren konserler veren, Rus Yetenekler Altın Kitabı'na giren dahiyane bir sanatçı.

Programda, trompet sanatçısı olarak da yer alan Şef Vladislav Lavrik yönetiminde verilecek konserde; gitarist Alexey Wagner, perküsyon sanatçısı Sergey Shamov ve üç nefesli enstrüman olan bambu flüt ya da Hint flütü olarak adlandırılan bansuri, Güney Kafkasya ve Orta Asya ülkelerine ait nefesli bir çalgı olan balaban ve neyde Pavel Novikov performans sergileyecek.

Tüm sezon boyunca CSO Ana Salon ve Mavi Salon'da çok geniş bir yelpazede, en üst seviyede konserler sunan Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası, bu unutulmayacak konserle sezona noktayı koyarken,   2024-2025 konser sezonuna da aynı heyecan ve özenle hazırlanıyor.

Vladislav Lavrik şef
Aydar Gaynullin akordiyon
Alexey Wagner gitar 
Pavel Novikov bansuri-balaban-ney 
Sergey Shamov perküsyon 
Vladislav Lavrik trompet 

Kapanış Özel Programı
 

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. (Çocuk etkinlikleri hariç)

• Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası konserlerinde; konser saati başlangıcında kapılar kapanacak ve içeri dinleyici alınmayacaktır. Konsere geç kalan dinleyicilerimiz aralı konserlerde görevli personelin yönlendirmesiyle, konserin ikinci yarısında salona alınacaktır.(Ara olmayan konserlerde geç kalan dinleyiciler konsere alınmayacaktır) Konser başlamadan 10 dakika önce salon içerisinde yerlerinize oturmanızı önemle rica ederiz.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle aralı konserlerde konserin ikinci yarısında salona alınacaktır. Ara olmayan konserlerde salona yeniden giriş mümkün değildir.

Bilgi: CSO Ada Ankara'daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.