Etkinlik Hakkında

Sevgi Berberi: Emre Uluocak (Opera Sanatçısı)
Bıyıklı Berber: Koray Budak (Eğitmen)

Aynı mahallede çalışan ve karşılıklı dükkanları bulunan iki berberin hikayesi, Bıyıklı Berberin işlerinin düşmesi ve Sevgi Berberinin işlerinin artması, çocukların Sevgi Berberini tercih etmeye başlamaları ile değişecektir. Bıyıklı berber, çocukların neden Sevgi Berberini tercih ettiğini merak edecek ve sırrını öğrenmek için yalanlar söyleyecektir. Elbette yalan söylemenin bedelini de ödemeden gerçeği anlayamayacaktır.  Yalan söylemenin sonuçlarını yaşayıp görürken, aynı zamanda şarkı söylemenin ve dinlemenin insanın ve çocukların duygularını nasıl harekete geçirdiğini ve onları nasıl mutlu ettiğini keşfedecektir. 

Minik sanatseverlerimizi oyunumuza bekliyoruz.

Şarkılar
Bıyıklı Berber
Şarkıcı Berber
Emrenin Saçları
Acele Etmeliyim
Benim Güzel Bıyığım
Şak Şak Makasım
Sevgi Berberi
Artık Bu İki Berber

Uyarılar:
4 yaş ve üzeri için uygundur. 4 yaşın altında kalan çocuklar etkinliğe alınmayacaktır.
Etkinliğe katılan herkes bilete tabidir. (Çocuk-veli)
Bilet temininde bulunurken lütfen uyarılarımızı dikkate alınız.

Etkinlik Kuralları

• Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası konserlerinde; konser saati başlangıcında kapılar kapanacak ve içeri dinleyici alınmayacaktır. Konsere geç kalan dinleyicilerimiz aralı konserlerde görevli personelin yönlendirmesiyle, konserin ikinci yarısında salona alınacaktır.(Ara olmayan konserlerde geç kalan dinleyiciler konsere alınmayacaktır) Konser başlamadan 10 dakika önce salon içerisinde yerlerinize oturmanızı önemle rica ederiz.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle aralı konserlerde konserin ikinci yarısında salona alınacaktır. Ara olmayan konserlerde salona yeniden giriş mümkün değildir.

Bilgi: CSO Ada Ankara'daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.