Etkinlik Hakkında

Maket yapmak, çocuklar için harika bir oyuncak ve eğitici araçtır. Çocukların motor becerilerini, el-göz koordinasyonunu ve problem çözme yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olur. Maket yaparken, çocuklar farklı tasarım ve yapı teknikleri öğrenirler. Maket yapımı bir süreç gerektirir ve bu süreçte hatalar yapılabilir. Çocuklar bu hatalardan ders alarak tekrar denemeyi ve hatalarını düzeltmeyi öğrenirler.

Minik sanat severlerimizi atölyemize bekliyoruz.

Yaş Grubu: 8-10 yaş
Kontenjan: 15 kişi

Uyarılar:
Sadece çocuklar bilete tabidir. Veliler izleyici olarak katılım sağlayabilir.
Bilet temini belirtilen yaş aralığına uygun olarak yapılmalıdır. Yaş aralığının dışında kalan çocuklarımızın etkinliğe katılması mümkün olamayacaktır.
Atölye kontenjan ile sınırlıdır.

 

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. 6 yaş üzeri bilete tabidir.

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan  dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.