Bilet Al

Etkinlik Hakkında

Dünyaca ünlü virtüöz piyanist Azerbaycan Devlet sanatçısı İslam Manafov, piyano resitalinde  müzikseverlere konserin ilk bölümünde Bach-Busoni Chaconne, S. Prokofiev'in 7. Sonatı gibi başyapıtlarının yanısıra, F. Chopin'in bir Scherzo ve bir Ballade'ını ve ikinci bölümde ise M.P.Musorgski'nin muhteşem "Bir Sergiden Tablolar" eserini sunacaktır.

Program:
K. Karayev  Bir Prelüd
J. S. Bach - F. Busoni Chaconne
F. Chopin Scherzo no.3, op.39 do diyez minör
F. Chopin  Ballade no.3, op.47 La bemol majör
S. Prokofiev Sonata no.7, op.83

 Ara

M. Glinka- M.Balakirev Tarlakuşu
M. Musorgski Bir Sergiden tablolar

"Kendini müziğe adamış bir virtüöz…Mükemmel ve tamamen özgün bir performans…"
(Manafov’un Chopin Albümü hakkında 5 yıldızlı eleştiri)

Oliver Fraenzske / Pizzicato Dergisi

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. (Çocuk etkinlikleri hariç)

• Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası konserlerinde; konser saati başlangıcında kapılar kapanacak ve içeri dinleyici alınmayacaktır. Konsere geç kalan dinleyicilerimiz aralı konserlerde görevli personelin yönlendirmesiyle, konserin ikinci yarısında salona alınacaktır.(Ara olmayan konserlerde geç kalan dinleyiciler konsere alınmayacaktır) Konser başlamadan 10 dakika önce salon içerisinde yerlerinize oturmanızı önemle rica ederiz.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz !

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle aralı konserlerde konserin ikinci yarısında salona alınacaktır. Ara olmayan konserlerde salona yeniden giriş mümkün değildir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.