Etkinlik Hakkında

Andrea Motis trompet, vokal
Joan Chamorro kontrabas
Ignası Terraza piyano
Esteve Pi davul
Josep Traver gitar

Naif bir tarz ile şarkıları seslendiren aynı zamanda saksafon ve trompet çalan 1995 doğumlu sanatçının büyüleyici sesini ilk duyuşunuz ile hayrete düşeceksiniz.Andrea, kariyeri boyunca Quincy Jones, Yo-Yo Ma, Omara Portuondo, Milton Nascimento, WDR Big Band, Gil Goldstein ve Scott Hamilton gibi ünlü sanatçılarla iş birliği yapmış ve dünya çapında Tokyo Caz Festivali, New York's Jazz at Lincoln Center gibi birçok önemli sahnede performanslar sunmuştur. Dünyaca Ünlü İspanyol caz şarkıcısı, trompet ve saksafoncu Andrea Motis 8 Nisan Cumartesi günü müzikseverler ile buluşmak üzere CSO Ada Ankara’ya geliyor.

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. (Çocuk etkinlikleri hariç)

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’ da ki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.