Etkinlik Hakkında

Dünyanın en saygın yönetmenlerinden biri olan Altın Palmiye sahibi Nuri Bilge Ceylan'ın “Kasaba”, “Mayıs Sıkıntısı” ve “Uzak” adı verilen ilk üç filmi “Taşra Üçlemesi” olarak adlandırılmaktadır. Proje kapsamında bu üç filmden seçilen on bir sahne üzerine caz parçaları bestelenmiştir. Konserler, seçilen sahnelerin sinema perdesinden izleyicilere gösterilirken müzisyenlerin aynı anda bu besteleri sahnede icra etmeleri şeklinde gerçekleşecektir. Projenin bestecisi Yiğit Özatalay olup sanatçıya saksafonda Barış Ertürk, davulda Mustafa Kemal Emirel eşlik etmektedir.

Bu özel gece için 19 Aralık tarihinde Mavi Salon'da siz değerli sanatseverleri bekliyor olacağız. 

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. 6 yaş üzeri bilete tabidir.

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz !

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra,zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan  dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.